Księgowość placówek NFZ

Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowej obsługi księgowej placówek NFZ. Pomagamy podmiotom skupiającym lekarzy różnych specjalności. Znamy specyfikę branży medycznej i wiemy, które aspekty wymagają szczególnej uwagi. 

księgowość placówek nfz meditax

Dlaczego tak ważna jest współpraca z biurem rachunkowym, które zna problematykę księgowości placówek NFZ? 

Placówki NFZ działają na podstawie dedykowanych przepisów prawnych. Inne są ich obowiązki również pod względem rachunkowości. Bez odpowiedniego wsparcia łatwo zapomnieć o szczegółach i zaniedbać obowiązki księgowe, tracąc możliwość skorzystania z ulg. 

Z tego powodu placówki NFZ powinny korzystać tylko z usług biur rachunkowych, które mają doświadczenie w obsłudze podmiotów tego typu. Nasz zespół przygotuje rozliczenia z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także rozliczy transakcje z uwzględnieniem zwolnienia z podatku VAT. 

Zakres usług 

Meditax oferuje szeroką gamę usług dedykowanych dla placówek NFZ. Zadbamy między innymi o takie aspekty jak: 

  • rozliczenie przychodów i kosztów podmiotów z branży medycznej, 
  • przygotowanie rozliczeń z NFZ, 
  • prowadzenie pełnej księgowości oraz księgi przychodów i rozchodów, 
  • analiza rentowności inwestycji, 
  • kontakt z urzędami,
  • rozliczanie dotacji. 

Sposób prowadzenia obsługi rachunkowej placówek NFZ jest ustalany ostatecznie po zapoznaniu się ze specyfiką działalności konkretnego podmiotu. 

Korzyści związane ze współpracą z Meditax 

Zapewniamy pełną obsługę księgową placówek NFZ. Zajmiemy się rozliczeniami oraz dopilnujemy wszystkich formalności i terminów. Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się o kompletność i poprawność dokumentacji. Takie wsparcie to spokój w razie kontroli. 

Regularne szkolenia i wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiają, że obsługa rachunkowa prowadzona przez Meditax jest najwyższej jakości. Dbamy o to, aby świadczone usługi były dostosowane do indywidualnych potrzeb placówek NFZ. Oferujemy kompleksowe doradztwo, które rozwiąże wszystkie wątpliwości.

Call Now Button