Księgowość dla lekarzy Poznań

Nie wiesz, jak znaleźć najlepszą księgowość dla lekarzy z Poznania? Postaw na innowacyjne podejście i możliwość załatwienia wszystkich kwestii formalnych online. Nasza kancelaria oferuje swoim Klientom nowoczesny model księgowości. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego systemu online wszystkich niezbędnych czynności można dopełnić na odległość. Nie ma znaczenia, czy jesteś w podróży służbowej, na wakacjach czy logujesz się z własnego domu – wszędzie i o każdej porze masz wgląd w swoją dokumentację księgową. 

Księgowość dla Lekarzy z Poznania online

Możesz wystawiać faktury i wprowadzać te, które otrzymałeś, do systemu internetowego. Nie tracisz czasu na dojazdy do Kancelarii i ułatwiasz sobie zarządzanie finansami. Jednocześnie cały czas masz dostęp do tradycyjnych konsultacji – w razie potrzeby księgowość dla lekarzy w Poznaniu może objąć również indywidualną poradę, która pozwoli rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zapewniasz sobie nową jakość księgowości, która na stałe zmieni oblicze Twoich finansów.

11

lat doświadczenia

250

aktywnych Klientów

10000

dokumentów księgujemy miesięcznie

Meditax to doświadczenie i indywidualne podejście

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, oferujących kompleksową obsługę księgową Twojego biznesu. Tym, co nas wyróżnia, jest doświadczenie. Działamy na rynku od ponad 11 lat. W tym czasie pomogliśmy wielu Klientom, którzy zostali z nami na lata. Rozwiązaliśmy szereg skomplikowanych problemów, dzięki czemu dziś wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w konkretnych stanach faktycznych i prawnych. 

Aktualnie obsługujemy grono 250 Klientów z branży medycznej, niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej. Współpracujemy nie tylko z lekarzami, ale również pielęgniarkami, ratownikami medycznymi, położnymi czy psychologami. Znamy specyfikę funkcjonowania Publicznych i Niepublicznych Zakładów Opieki zdrowotnej, jak również aptek czy przedstawicieli zawodów medycznych i z zakresu ochrony zdrowia, prowadzących własną działalność gospodarczą. Zapewniamy regularną obsługę księgową, ale również gwarantujemy pomoc w przypadku konkretnych – w tym nietypowych – zleceń. Każdego miesiąca księgujemy aż 10 000 dokumentów. 

Na regularną współpracę z nami decydują się przedstawiciele zawodów medycznych i z zakresu ochrony zdrowia, którym zależy na obsłudze kompleksowej, uwzględniającej specyfikę prowadzonej działalności gospodarczej. Przepisy z zakresu rachunkowości zmieniają się regularnie. Żeby dobrze je interpretować i przekładać na korzyści dla Klientów, nie tylko regularnie się dokształcamy i śledzimy nowelizacje, ale również przekładamy skomplikowane regulacje na praktykę. W ten sposób jesteśmy w stanie znajdować najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe. 

Korzystając z naszych usług księgowych, zapewniasz sobie spokój i masz pewność, że rachunkowość Twojego biznesu jest prowadzona rzetelnie i z uwzględnieniem możliwości, jakie dają przepisy w zakresie podatków. Wiemy, że nie masz czasu na papierologię, dlatego wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Profesjonalne usługi księgowe to rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz spokój i pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach. 

Skorzystaj z naszych sług i przekonaj się, dlaczego warto powierzyć księgowość swojego biznesu profesjonalistom!

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty albo nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Zostaw swoje dane kontaktowe, a my odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Call Now Button